Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Hawaii

Hawaii satılık emlak

Hawaii, Pasifik'in merkezinde izole edilmiş bir volkanik takımadadır. Adalar, kayalıkların, şelalenin, tropik bitki örtüsünün ve altın, kırmızı, siyah ve hatta yeşil kumlu plajların vahşi manzaraları ile tanınır. Honolulu başkenti ve en kalabalık şehridir ve Oahu'da bulunur.

Ayrıca Alaska’yla bitişik ABD’ye ait olmayan iki eyaletten biridir.

Takımadaların ana adaları sekizdir: Niihau, Kauai, Oahu, Molokai, Lanai, Kahoolawe, Maui ve Hawaii adası. Sonuncusu aynı zamanda en büyüğüdür ve devletle karıştırılmaması için genellikle "Büyük Ada" olarak adlandırılır.

Hawaii, 50. Amerikan devleti ve 1959'da eklenmiş en son devlettir. Hawaii, Amerika'da tamamen adalardan oluşan tek devlettir.

Adalarda bir milyondan fazla insanın yaşadığı bölge, Amerika'daki en küçük 8. ve en az 11. nüfuslu kenttir.

Nüfusun büyük olmaması, kısmen yaşam maliyetinin yüksek olmasından ve Hawaii ile ilgili yüksek vergilerden kaynaklanıyor olabilir. Sakinleri ulusal ortalamanın neredeyse üç katı ödüyorlar.

Şubat ayında, Çalışma ve Endüstri İlişkileri Bölümü, Hawaii'nin Şubat ayında 2.300 iş eklediğini ve işsizlik oranının% 2.1 olduğunu açıkladı. Ülkedeki en düşük işsizlik oranlarından biridir.

 Hawaii'de satılık pahalı mülklerin, pahalı yaşam giderlerinin ve 2018'de Hawaii emlak piyasası için küçük bir nüfusun bu kombinasyonu nedir? Hawaii'de satılık mülk satıcıları için alışveriş yapanlar için bir cennet mi yoksa cennet mi? Hawaii emlak piyasası önemli bir dalga mı sürüyor, yoksa felaketin eşiğinde mi?

ABD’nin yüzlerce metropol bölgesinde bir sıralamada, Honolulu şehri beklenen ev satışları ve fiyat artışı açısından 67. sırada yer aldı. Geçtiğimiz yıla göre Hawaii'de fiyatta% 3.11, Hawaii'de satılık emlaklarda% 1.43 artış kaydedildi.

Hawaii'deki satılık emlaklar, Oahu'daki müstakil ev fiyatları 2016'dan 2017'ye kadar% 2,7 arttı ve uzmanlar ortalama fiyatın 2018'de artacağını tahmin ediyor.

Hawaiian emlak piyasası uzun zamandır kalıcı bir kutlama ya da kıtlık halindeydi. Hawaii'de satılık en çok satan mülkler arayanlar için mükemmel, ancak hizmet ve ağırlama endüstrisinde büyük oranda istihdam edilen bir nüfus için genellikle birkaç seçenek sunabilir. 2018, daha fazla yatırımcı daha uygun fiyatlı konut sağlama aracı olarak yalnızca iki ve üç yüz metrekareden küçük olan Hawaii mülklerine yöneldikçe değişebilir.

Hawaii'de yaşanacak en iyi yerler Honolulu, Hawaii'deki en büyük şehir ve adı "korunaklı liman" anlamına geliyor ve ülkedeki herhangi bir şehrin en yüksek yaşanabilirlik seviyelerinden bazılarına ve düşük bir suç oranına sahip. Şehrin konumu, diğer adalar için turizme açılan bir kapı görevi görmesine izin veriyor.

 Paia birçok Hawaii'de en sevilen yer çünkü daha az turistik ve daha otantik bir şehir.

Küçük Paia pazarı, küçük fakat sabit artışlar kaydeden Honolulu pazarının tahmin edilmesini zorlaştırıyor.

Hawaii, Hawaii'deki satılık mülklerin ortalama değerleri bakımından bir yıl daha istikrarlı bir büyümenin tadını çıkarmakta özgür görünüyor ve ülkede yaşanacak en pahalı yerlerden biri olacak.

  •  
    Hawaii'ye taşınmak. Gurbetlendirin ve Hawaii'de yaşayın

        Hayatınızı rahatlatıcı bir şekilde geçirmeyi hiç bir zaman bile hayal etmediniz mi? Belki de kendinden geçmiş olmamanın imkansız olduğu o harika yerlerden birinde. Ve size bu yerlerden birinde bir mülk satın almanın günlük monotonluğa çözüm olabileceğini ispat edersek? Evet, bugün biz Real ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 10574

Satilik Ev, Hawaii, Honolulu, Honolulu, Honolulu

61,758,167.56TRY
Satilik
Ev

790 m²
8.000.000 $ azaltılmış Özel kapılı marina / golf topluluk
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB